Pracownik techniczno-budowlany

Dla naszego klienta z branży budowlanej, który ma swoją siedzibę w Drunen, poszukujemy osoby na na stanowiska: glazurnik, monter instalacji wodnej i elektrycznej, elektryk,monter wyposażenia sanitarnego, monter suchej zabudowy. Praca dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego. Firma od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą modułowych kabin łazienkowych na rynku budowlanym. Trafiają one do hoteli, akademików, domów opieki, apartamentów, mieszka modułowych i wielu innych miejsc.

Stawka: 13,21 € brutto/h

Czas pracy:

pon - pt od 7:30 do 16:30 Istnieje możliwość pracy w soboty oraz w godzinach nadliczbowych w zależności od ilości zamówień i dostaw.

Zakwaterowanie:

Kwaterunek znajduje się w miejscowości Breda, Waalwijk, Tilburg lub okolice. Do pracy dojeżdża się rowerem lub samochodem.

Zakres obowiązków

  • układanie płytek, fugowanie, prace silikonowe
  • przygotowywanie i montaż instalacji elektrycznej, wodnej oraz kanalizacyjnej,
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych, płyt OSB oraz MDF, przygotowywanie wnętrza kabiny do prac glazurniczych
  • montaż wyposażenia sanitarnego oraz innych elementów wyposażenia kabiny,
  • mycie i pakowanie gotowych kabin

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do stałej współpracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • sprawna organizacja pracy własnej

Procedura aplikacji

  • Podanie
  • Wprowadzenie telefoniczne
  • Spotkanie wprowadzające
  • Rozmowa kwalifikacyjna na miejscu
  • Ocena online (opcjonalnie)
  • Sprawdzanie referencji
  • Oferta
  • Wprowadzenie i fajne lądowanie